Haberler

Antalya, liman, marina, film platosu, teleferik ve özel proje alanları olmak üzere yaklaşık 4.5 milyar liralık 11 projeyle mega şehir olmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Menderes Türel, “Bu projelerle kentin taşı toprağı altın olacak” dedi

Detail >

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük kent müzesi projesi olan Antalya Kent Müzesi Projesi’ni 26 Nisan’da ihaleye çıkarıyor. Büyük bir kültür, sanat, rekreasyon ve yeşil alan projesi olarak tasarlanan Kent Müzesi, kentlilik bilinci oluşmasında büyük rol oynayacak, kent merkezine ve turizme canlılık kazandıracak.

Detail >

Açılış konuşmalarını Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri ve aynı zamanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı...
Sayın Hayrettin GÜNGÖR, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Mehmet Tevfik TÜREL ve Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU’nun gerçekleştirdiği fuar büyük bir ihtişamla açıldı. 
Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen City Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Antalya'da 7'inci kez kapılarını açtı. 7500 metrekarelik alanda, 1500 belediye başkanının katılımıyla gerçekleşen fuara Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ten delegeler katılıyor. Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yenilik ve ürünlerinin sergileneceği fuarda, uygulama örnekleri de sunuluyor.

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı (Antalya City Expo) ve Yerel Yönetimler Sempozyumu'nun, 23-26 Mart 2017 tarihlerinde Antalya Expo Center'de gerçekleştirileceği bildirildi.Detail >

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’de 7’nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. 3 gün açık kalacak fuarda, belediyeler ürettiği ürünlerini hem sergileyecek, hem de yurt dışına pazarlama imkanı bulacak.

Detail >

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Belediyeler Birliği'nin (AKBB) bu yıl 7'ncisini düzenlediği Antalya City Expo, perşembe günü kapılarını açıyor.
AKBB'nin 23- 26 Mart tarihinde Antalya Expo Center'da düzenleyeceği 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı (Antalya City Expo), 7 bin 500 metrekarelik alanda 150'ye yakın katılımcının teşhirlerine mekan olacak. AKBB ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye'nin dört bir yanındaki belediyelerin yanı sıra Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika'dan belediye başkanları ve yerel yönetim heyetlerini ağırlayacaklarını söyledi. 

Detail >

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Odunpazarı Belediyesi Antalya'da düzenlenen City Expo Fuarı'na katılıyor.

Şehircilik temasına farklı bir boyut kazandıran City Expo Fuarı, Türkiye'den ve Dünyadan belediye başkanları, belediye projeleri ve belediye ekipmanları ile buluşuyor. 7. Antalya City Expo Fuarı, 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin onur konuğu olduğu 7. Antalya City Expo Fuarında Eskişehir'den sadece Odunpazarı Belediyesi yer alıyor.

Detail >

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’de 7’nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Detail >

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Belediyeler Birliği'nin (AKBB) bu yıl 7'ncisini düzenlediği Antalya City Expo, perşembe günü kapılarını açıyor.

Detail >

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Odunpazarı Belediyesi Antalya'da düzenlenen City Expo Fuarı'na katılıyor.

Detail >

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center'de 7'nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. 3 gün açık kalacak fuarda, belediyeler ürettiği ürünlerini hem sergileyecek, hem de yurt dışına pazarlama imkanı bulacak.

Detail >

Antalya City Expo 7'nci Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenecek

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı (Antalya City Expo) ve Yerel Yönetimler Sempozyumu'nun, 23-26 Mart 2017 tarihlerinde Antalya Expo Center'de gerçekleştirileceği bildirildi.

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Tütüncü,  "Bu yıl fuarın teması, 'inovasyon ve akıllı şehirler' olarak belirlenmiştir. Hem belediyelerin akıllı şehir uygulamaları hem de belediyeciliğe getirilen yeni soluk, inovasyon çatısı altında ele alınacak" dedi.

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğiyle 7’nci kez Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile Yerel Yönetimler Sempozyumu düzenleniyor.

Detail >

Antalya City Expo kapsamında yurtdışından gelen belediyeler Türkiye'deki belediyelerle ikili protokollere imzalar atacak ve aynı zamanda belediyelere hizmet sunan şirketler son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı bulacak.

Detail >

İstanbul’u Çanakkale üzerinden Balıkesir’e bağlayan otoyol projesi görüşe açıldı

Detail >

Her sezon öncesi futbol takımlarının kamp dönemini geçirdiği, güreş ve basket milli takımlarının tercih ettiği Bolu, planlaması tamamlanan 300 futbol ve 15 golf sahası ile yapımına başlanan su sporları merkezi gibi çeşitli çalışmalarla her branşta sporun merkezi olma yolunda ilerliyor.

Detail >

21 Eylül Çarşamba günü, Alzheimer hastalığına dikkat çekmeyi amaçlayan renkli bir etkinliğe sahne olacak.

Detail >

Mahalle mahalle, sokak sokak Çankaya’nın dört bir yanında ömürlük asfalt kaldırım yapan Çankaya Belediyesi şimdi de Cevizlidere’de…

Detail >

Çankaya Belediyesi, Dünya Sağlık Örgütü’nün Finlandiya’da düzenlediği Sağlıklı Kentler Projeleri Hazırlama ve Uygulama Eğitimi'ne katılacak.

Detail >

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Gökyüzü Şehir Parkı ile dünyanın dikkatini çekecek.Şehre simgesel bir yapı kazandırmak isteyen Büyükşehir Belediyesi bu amaçla Uluslararası Gökyüzü Parkı Projesini hayata geçirmeyi planlıyor.


Detail >

Türkiye Belediyeler Birliği'nin desteği Akdeniz Belediyeler Birliği'nin işbirliği ile düzenlenecek fuar, 16 Mart'ta kapılarını açacak.

Detail >

Projeyle birlikte belediyenin kasasına yılda yaklaşık olarak 3 milyon TL girmesi planlanıyor.

Detail >

Isparta’nın Koçtepe köyü mevkiinde bulunan günde 325 ton çöpün dökülerek, depolandığı alanda çöpten enerji üretilecek.

Detail >

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçenin dört bir yanında bulunan parklarda ve mekanlarda farklı süsleme sanatlarıyla figürler sergiliyor.

Detail >

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 6’ncı kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Detail >

Stant fotoğraflarını instagramda paylaşıp en fazla beğeni alan stantların derecelendirildiği yarışmanın ödül töreni, birçok belediye başkanı, başkan vekili ve başkan yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.

Detail >