News

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ: “ Mart 2017’ de 7.’ si düzenlenecek olan City Expo Fuarı Türkiye’nin en büyük şehircilik fuarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 6’ncı kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 6’ncı kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Türkiye Belediyeler Birliği'nin desteği Akdeniz Belediyeler Birliği'nin işbirliği ile düzenlenecek fuar, 16 Mart'ta kapılarını açacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Silifke ilçesinde kurduğu Göksu Entegre Atık Değerlendirme Depolama Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi'nde çöpten elektrik üretimine başlandı.

Stant fotoğraflarını instagramda paylaşıp en fazla beğeni alan stantların derecelendirildiği yarışmanın ödül töreni, birçok belediye başkanı, başkan vekili ve başkan yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.

Pyramids Grup Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dilek Dilbaz’ın konuşması

Antalya'da 40 belediye ve 89 firmanın stant açtığı, Türkiye'nin yanı sıra 20 ülkeden 389 yöneticinin katıldığı fuarın açılışı gerçekleştirildi Vali Türker: "Belediyeler olarak kurumsal yapı içerisinde daha iyi örgütlenerek, çalışma yöntemlerini çok iyi dizayn ederek ilerlememiz gerekiyor"

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçenin dört bir yanında bulunan parklarda ve mekanlarda farklı süsleme sanatlarıyla figürler sergiliyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan çalışmaların tamamen belediye tesislerinde ve belediye çalışanları marifetiyle gerçekleştiğine dikkat çekerek,

Bir süre önce ihalesi gerçekleştirilen alanda sistemi kuracak olan firmanın yetkilileri ile bir araya gelen Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, çöp deponi alanında enerji üretilebilecek seviyeye ulaşıldığını kaydetti.