City Expo açılıyor

City Expo açılıyor

City Expo açılıyor


ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Belediyeler Birliği'nin (AKBB) bu yıl 7'ncisini düzenlediği Antalya City Expo, perşembe günü kapılarını açıyor.

AKBB'nin 23- 26 Mart tarihinde Antalya Expo Center'da düzenleyeceği 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı (Antalya City Expo), 7 bin 500 metrekarelik alanda 150'ye yakın katılımcının teşhirlerine mekan olacak. AKBB ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye'nin dört bir yanındaki belediyelerin yanı sıra Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika'dan belediye başkanları ve yerel yönetim heyetlerini ağırlayacaklarını söyledi. 

Katılımcı firma ve belediye sayısı, fuarın büyüklüğü, 15 bine yakın ziyaretçisi ve 4 gün sürmesi bakımından Antalya City Expo'nun Türkiye'deki benzerleri arasından 1 numaraya yükseldiğini açıklayan Tütüncü, “Gönüllülük esasıyla belirlediğimiz Antalya City Expo kurulumuz, 4 ay boyunca bu fuarın iyi bir şekilde neticelenmesi için emek harcadı. Üstün bir gayretin, büyük bir emeğin üzerinde bu fuar daha iyi yerlere yükselecek" dedi.

Fuarda, belediye ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi ürünler sergilenecek.

YÖNETİCİ GÖRÜŞLERİ

MEDYA PARTNERLERİ