Antalya City Expo; Antalya Expo Center’da açıldı

Antalya City Expo; Antalya Expo Center’da açıldı

ürkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile Pyramids Grup Fuarcılık organazitörlüğünde gerçekleşen Antalya City Expo Şehircilik ve Teknolojileri ve Yerel Yönetimler Sempozyumu Fuarı 7. kez belediyeleri, yurtiçinden ve yurtdışından belediye başkanlarını, belediyelere tedarikçi firmaları ve ziyaretçilerini biraraya getiriyor. 
 
FUARIN TEMASI BU YIL “İNOVASYON VE AKILLI ŞEHİRLER”
 
Fuar teması 'İnovasyon ve Akıllı Şehirler' olarak belirlenen City Expo, hem belediyelerin akıllı şehir uygulamalarını hem de belediyeciliğe getirilen yeni soluk inovasyon çatısı altında ele alınacak.
 
3 gün boyunca yapılacak olan sempozyum da “Bölgesel İnovasyon Merkezleri İçin Başarı Kriterleri, Küresel Şehirler ve İnovasyon” konuları ele alınacak. 
 
Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak. 
 
İKİLİ GÖRÜŞMELERE İMZA ATILACAK
 
Yurtdışından kardeş belediyelerin ve tüm büyükşehir belediye başkanlarının davet edildiği, özellikle Körfez ülkeleri, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerden belediye başkanları ve yöneticiler heyetler halinde ağırlanarak Türkiye’deki belediyelerle delegeler arasında görüşmeler sağlanacak.
 
23-26 Mart 2017  tarihlerinde yedincisi düzenlenen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, 1500 kişisi Belediye, Vali, Kaymakam, Kamu Kurum ve Kuruluşların Başkanları, başkan yardımcısı ve birim amirleri, İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve yardımcıları, satın alma daire başkanları, 25 belediye ve 150 firma olmak üzere tüm ziyaretçilerini bekliyor. 
 
Antalya City Expo 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açık tutuyor.

YÖNETİCİ GÖRÜŞLERİ

MEDYA PARTNERLERİ