fuarprofili

Çünkü FUARIMIZ;

Sektörün karar vericilerini tedarikçilerle buluşturan üst düzey bir etkinliktir

Belediyecilik alanında yapılan fuarların en kapsamlısı ve en kurumsalıdır.

Üstün kalite anlayışı ve sıcak atmosferi ile 10. yılında büyüyerek devam eden ve Türkiye’de fark yaratan bir ihtisas fuarıdır.

Türkiye Belediyeler Biriliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından fuarımıza eş zamanlı olarak yürütülen sempozyumlar, üst düzey belediye idarecilerini fuara katılım konusunda motive etmektedir.

Türkiye Belediyeler Birliği, 1000 tane Belediye idarecisinin fuara katılımını finanse etmektedir. Bu sayede, katılımcı firmalara kamu sektörünün karar vericileri ile tanışma fırsatı sunmaktadır.

Yüzlerce tedarikçi firmayı ve belediye temsilcisini bir araya getirerek,

Firmalara; iş ağını genişletme, pazar araştırması ve sektör analizi yapma, yeni işbirlikleri kurma, sektörde çığır açan projelere tanıklık ederek gelişen sektörü takip edebilme gibi fırsatlar sunmaktadır.

Belediyelere; Tüm özel yeni ürün ve teknolojilerden haberdar olma, Türkiye’de ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etme, diğer belediyelerle deneyim ve iyi uygulama paylaşımında bulunma, ürün ve hizmetlerini ulusal ve uluslarası düzeyde tanıtma gibi pek çok imkan sunmaktadır.